O projektu

Kolbenova park je nová rezidenční čtvrť přímo u metra Vysočanská. V několika etapách zde vznikne harmonicky uspořádaný celek šesti bytových domů zasazených do vlastního zeleného parku, který je dominantním prvkem celého projektu. Po dokončení Kolbenova park nabídne areál přibližně 1000 moderních bytů s promyšlenými dispozicemi od 1+kk do 4+kk, většinou s terasami, balkony či ozeleněnými terasami.

//TODO FILL Alt

Díky propracované kompozici jednotlivých domů, orientaci bytů převážně do klidných částí pozemku a parkové úpravě prostranství mají obyvatelé Kolbenova parku dostatek klidu a soukromí. Centrální část parku s vodními prvky, promenádou, hřišti a rozmanitými druhy světelných a interaktivních prvků je ideálním místem pro setkávání a relaxaci. Kavárnu, obchody a další služby nabídne část směrem do Kolbenovy ulice.

about.detail.image.right.alt
//TODO FILL Alt

„Záměrem bylo vytvořit prostor, kde se potkává pohodlná a bezpečná obytnost pod korunami stromů s hravostí a chutí spoluvytvářet komunitu hrdou na to, že v tomto prostředí žije. Park bude zelenou oázou ve městě, místem klidu, ale také milé umělecké nadsázky. Chceme, aby se návštěvník ve sdíleném parku cítil uvolněný a chtěl rozjímat a nebo se jen tak smát.“

Ferdinand Leffler, zahradní architekt a zakladatel atelieru Flera

Aktuální stav budovy C

2Q 2022

Stavební
povolení

Zahájení
prodeje

Zahájení
stavby

Hrubá
stavba

Vnitřní
omítky

3Q 2024

Kolaudace

Nastěhování

Slovo
architekta

„Naším cílem bylo posílit rezidenční funkci nové čtvrti a vytvořit dostatek klidových zón. Proto jsme kromě zeleně mezi domy navrhli také centrální parkový prostor zcela bez automobilového provozu a maximální počet bytů orientovali právě do těchto zklidněných, vnitřních částí pozemku.“

ABM Architekti

//TODO FILL ALT 0

Centrální parkový prostor
bez automobilového provozu

//TODO FILL ALT 1

Velkorysé střešní terasy
v horních patrech

//TODO FILL ALT 2

Velkoformátová trojskla
pro maximální tepelný a hlukový komfort

//TODO FILL ALT 3

Soukromé ozeleněné terasy
v přízemí

Benefity
KLBNV

Snadná dostupnost autem i MHD do centra města, zeleň a klidové zóny v blízkém okolí a služby či kavárna hned v přízemí domu, který se navíc může pochlubit energetickou náročností třídy A. Moderní projekt myslí na potřeby všech svých obyvatel.

DOSTATEK MÍST K PARKOVÁNÍ

Většina bytů má vlastní parkovací stání a pro vaše návštěvy je parkování zajištěno přímo v areálu.

ROZSÁHLÝ VNITŘNÍ PARK

Přirozeným centrem a místem pro relax je park uvnitř lokality s vodními prvky, promenádou a různými typy prvků pro oddech, sport a zábavu.

RESTAURACE A SLUŽBY

Kavárnu, obchody a další služby najdete v komerčním parteru směrem do Kolbenovy.

ENERGETICKY ÚSPORNÉ BYDLENÍ

Moderní znamená i mimořádně úsporné – domy splňují energetickou náročnost třídy A.

PŘÍMO U STANIC MHD

Tramvajová zastávka je přímo před domem a stanice metra Vysočanská jen o kousek dál.

O CPI
REZIDENCE

Kolbenova park je další z projektů CPI Rezidence, která v ČR už více než čtvrt století tvoří domovy v nadstandardním provedení. To se odráží nejen v kvalitě zpracování, použitých materiálech a propracované architektuře, ale také v pečlivém výběru lokalit, které jsou vždy spojeny s občanskou vybaveností, snadnou dostupností do centra a zároveň blízkostí přírody.

TODO FILL ALT
about.cpi.image.cpi.alt

CPI Rezidence je součástí skupiny CPI Property Group, která je největším vlastníkem nemovitostí v České republice, Berlíně a regionu střední a východní Evropy. Na realitním trhu úspěšně působí již 29 let.

Další
projekty

CPI Rezidence má za sebou množství projektů se stovkami bytů a desítkami rodinných domů, jejichž kvalita byla ohodnocena řadou prestižních ocenění. Prohlédněte si další rezidenční projekty, které společnost aktuálně nabízí.

Rezidence Malkovského

Rezidence Malkovského

Komfortní bydlení v pražských Letňanech

Číst více

Zahraďák 17

Žižkovské zahrady

Připravovaný prémiový projekt na pražském Žižkově, v lokalitě s vynikající dopravní dostupností, v sousedství Vítkovského parku.

Číst více